02/10/2019

תגיות:
,,

סיכום השנה שלנו: בזכותכם, השנה, בתוך ים של נטישות, חילוצים ומראות קשים, הצלחנו להעלות גם חיוך גדול הרבה מאוד פעמים. השנה, ריגשתם אותנו כשעשיתם מקום בלב והענקתם חיים חדשים לכלבתולים שהכי היו זקוקים. זוהי רשימה חלקית בלבד של האימוצים שריגשו אותנו השנה במיוחד:

אחרי 4 שנים ארוכות של המתנה, כלב שחור, חירש, שחיכה שנים לאהבה, פפסי שלנו אומץ לביתם של משפחת לסובוי המהממת שבחרה בו בזכות העובדה שאיש אותו במשך שנים לא רצה. גם חיים חיימון המהממון שלנו, אחרי 4 שנים עצובות, אומץ לביתה של הדר המלכה. פרלה אהובת האהובות, הלכה אחרי 3 שנים של המתנה ושתי נטישות כואבות, לביתם של משפחת גזוגול המהממים. חיכו ביחד איתה שנים ארוכות וזכו לצאת למשפחות מדהימות: סיימון הנסיך השחור, פינקי הקציצה השחורה הכי מתוקה בכלבייה אומצה לבית משפחת סלע האלופים, סיסי המצחיקולה שאומצה לבית משפחה נרדימון איילון אחרי שנים ושתי נטישות כואבות, לולה הלוליינית הכי מהממת שיש, דניאלה המהמממת שאימצה את רמלי האהוב שדעך שנים בכלוב, קשת המדהימה, קשיו הנסיכה הקסומה, ג'סי הבובה העדינה, איציק הנסיך, מיריקל המתוק, בלה הרועה המהממת, דידי העדינה, דונלד הברווז הכי מתוק בעולם, ניר ההורס ויוסף היקר  שפתח את ביתו לאיימי האהובה.
  ומלכת המלכות, אנטל הכלבנית שלנו, הוסיפה לבית עמוס הזנבות את דיווה אהובת האהובות, שחיכתה 8 שנים להצלה ואי אפשר להסביר במילים את האושר של הילדה הזאת שהתחילה סוף סוף לחיות!
בגיזרת החתולים שחיכו אצלנו שנים ארוכות מדי, זכינו לראות, מבעד לדמעות, את הוק, החתולון על ה-3 רגליים, עם בעיות בפה, זוכה בבית מושלם. את פופינס אהובת האהובות ששנים חיכתה לאהבה, זוכה לצאת סוף סוף לבית משלה.
בלי לחשב כמה זמן נשאר בידיעה שהמטרה היא להפיק מהזמן, את הכי טוב שאפשר, שורה ארוכה של מלאכים הגיעו השנה ופתחו את הלב לכלבים המבוגרים שלנו: נלה שכל חייה היתה קשורה התחילה לחיות לעת זקנה בזכות מעיין המהממת, אלומה הקטנה זכתה באמא מקסימה, דון המהמם שחיכה שנים לבית ורק בגיל 10 זכה להגשים חלום, מקס הנסיך שזכה באבא לירון, אלפי הקשיש המתוק זכה במשפחה מהאגדות, אורי המהמם, הרצל שננטש בגיל מבוגר אחרי תאונת דרכים ואיבד את עיניו זכה באבא ניר המדהים, רגל המתוק, אנדראה המהממת אימצה את ניקולה הקשישה, משפחת רביד שאימצה את לובה החתולונת המבוגרת, שמשון המתוק שזכה באמא מדהימה. משפחת לוין היקרה שאימצה את ג'וליה המדהימה.
 השנה הגעתם לאמץ בעיניים עצומות ואפשרתם לכלבים ולחתולים שלא נראים "כמו כולם" להגיע לבית חם: אילן החתולון על ה-3 רגליים, אלי הכלבלב שרליו האחוריות ישרות, ליאור החתולון העיוור, ארז הכלבלב על ה-3 רגליים, דיוויד החתולון על ה-3 רגליים, חיה המהממת שאימצה את דייזי הכלבלבונת על ה-3 רגליים. חתירה החתולון שמסתובב על 3, ולאדי החתולון שחסרה לו עין אחת, מעיין המקסימה שאימצה את לואיג'י הכלבלב על ה-3 רגליים, משפחת מלל שאימצה את מוש החתולון שיש לו רגל עקומה, משפחת גפני שאימצה את קובי הכלבלב על 3, שי ויואב שאימצו את שגב הכלבלב על כיסא הגלגלים. שיילה הכלבלבונת שיש לה צליעה, רומנו המתוק שצולע,  קטי שאימצה את רותי הכלבלבונת על ה-3 רגליים והוסיפה ואימצה לה את פלקסוס החתולון, גם הוא על 3 רגליים,משפחת פלג שאימצה את לולו הכלבלבונת והלשון, משפחת מלר שאימצה את פולי הכלבלב על ה-3 רגליים, שסק החתולון העיוור, מג'דה המושלמת שהולכת ורוקדת סטפס, משפחת פניצ'ב שאימצה את לימבו החתולון העיוור, נעמי היקרה שאימצה את עדי החתולונת על ה-3 רגליים, טנא הכלבלבונת שחסרה לה עין אחת, קרן שאימצה את גובי הכלבלב על ה-3 רגליים, יערה ואדר אימצו את ליסה הכלבלבונת שיש לה רגל עקומה, מעיין ומצ'ק שאימצו את יורם הכלבלב החצי קירח וכלבה אחת מתוקה עם חצי לסת, טסה חצי עולם, כדי לפגוש את המאמצת שלה-מורן, בלוס אנג'לס.
השנה הרחבתם את הלב כשהבנתם שלא משנה כמה הדירה קטנה- תמיד יש בלב מקום לאהבה והגעתם לאמץ אצלנו כלבים וחתולים בזוגות! משפחת גנטק אימצו את אריק וג'טם, משה המהמם, אימץ אצלנו את יגאל הכלבלב ואז הגיע ואימוץ לו חבר את גיבור ההורס. סימבה וקוקילידה הכלבלבים אומצו למשפחה אחת מהממת, מייבל ולודמן החתולים, פארוק וטייגר החתולים, שילגייה ואלאדין החתולים, תירס וטונה החתולים, שירו ורואי שהלכו יחד לבית משפחת סבג המקסימים, מוגלי ובאלו החתולים, לבנת פורן החתולים, ותור וצ'ין החתלתולים.
תרמתם עבורם ועזרתם לנו למצוא בתים להם בתים מושלמים: שמש שעברה התעללות כל כך קשה והיא עיוורת, שמחה המתוקה, קפוטו היפיוף, גלעד וולארי שאימצו את קאיה שנדרסה ונכנסה בתוך הטמבון, סמפה הדוברמנית שהיתה עור ועצמות, לוליטה המהממת, לוסי היפהפיה, ורדה המהממת, הוגו ההורס, דינגו הבובה, אנג'ל שנדרסה, אלקטרה המתוקה, בילבי הבובה, במבי היפהפיה, ארכדי המתוק.
אי אפשר לסגור את השנה הזאת, בלי כאב אחד גדול שנשאר בלב ועדיין מהדהד..קייסי שלנו, שחילצנו מכפר קאסם לפני 5 שנים..וחמש שנים שלא הצלחנו למצוא לו מאמצים. השנה, קייסי חלה בסרטן ואושפז בבית דגן. ידענו שיש לו מספר שבועות-ימים בודדים לחיות. לבנת ומשה הדהימים, היו אלו שפתחו עבורו את הבית והלב והעניקו לו, אחרי 5 שנים של המתנה, לסוף שבוע אחד עמוס באהבה- בית אוהב.
קייסי מת באותו סוף שבוע, כשלפחות, ידע בסוף חייו, רגעים של אושר ועזב את העולם הזה כשהוא חלק ממשפחה בבית אוהב.
שולחים מכאן חיבוק גדול לכל המאמצים המדהימים שפגשנו השנה ומזכירים לכל מי שעדיין לא הגיע לרגש ולהתרגש איתנו- אנחנו מחכים לכם מדי יום, שבעה ימים בשבוע, ימי חול, ערבי חג וחגים לשנה עמוסה באימוצים מרגשים!