בחודש פברואר השנה, הגיע אלינו אחד המקרים הקשים ביותר בהם נתקלנו ב-30 שנות פעילות העמותה.
בחודש פברואר השנה, מישהו שפך על ג'וני דלי של מים רותחים!
הראש, האוזניים, העיניים, הגוף עצמו והרגליים האחוריות, הכל היה מלא בכוויות נוראיות. ג'וני נלחם במשך חודשים ארוכים- לחיות.
הוא קיבל מנות דם, היה מחובר לצינור הזה, עבר חבישות יום יומיות ואין ספור משככי כאבים לנסות, איכשהו להעלים את הכאבים הנוראיים.
לאורך כל תקופת האישפוז של ג'וני, מדי יום, הגיעו לבקר אותו ענת ואלני. הן עברו איתו את הטיפולים הקשים, עטפו אותו בחום ואהבה- שלא היתה ברירה לג'וני והוא היה חייב להחלים.
וג'וני החלים. ולמרות שאיבד עין אחת ואת שתי אוזניו ולמרות שנראה קצת "שונה" מכל כלב רגיל- ג'וני אומץ באהבה גדולה לביתן של ענת ואלני.
מעטים הם האנשים שמוכנים לאמץ כלבים שנראים כך. מעטים עוד יותר הם האנשים שמוכנים לפתוח את ליבם לכלבים, שעל לא עוול בכפם, עברו התעללות. רב בני האדם, מחפשים את הכלב שנראה "מושלם". הם חושבים שכלב שעבר התעללות כזו או אחרת הוא "פגום".
ענת ואלני , יכולות להוכיח לעולם כולו את כוחה של האהבה וכמה ריפוי היא מביאה לכל גוף ונפש- אם רק באמת רוצים להעניק חיים למישהו ולקבל כל כך הרבה בתמורה.
תודה לכל מי שתרם ועזר לנו לטפל בג'וני לאורך תקופה כל כך ארוכה, תודה לצוות בבית החולים שטיפל בג'וני בכל כך הרבה אהבה ותודה לענת ואלני, שהפכו את הסיפור הזה שהתחיל כל כך נורא, לאחד האימוצים המרגשים שאי פעם ידענו בעמותה.
מאות כלבים עדיין מחכים אצלנו בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות.
https://www.letlive.org.il/?post_type=…
יש בניהם גם כלבים כאלה, שעברו חיים לא קלים שאולי לא נראים מושלמים, וכבר שנים מקבלים תווית של "פגומים" ומחכים יותר מדי זמן בכלוב..תבואו השבת להעניק להם חיים אחרים.
שתהיה לכולכם שבת שלום!