אמש, תועדו שני אנשים משליכים בעוצמה 2 גורי כלבים לים בחיפה. אחד האנשים ששהו בחוף, צלמו את מספר הרכב של הצעירים, אתי אלטמן, העבירה את מספר הרכב מיד למשטרה- הגורים נמצאו והצעירים נעצרו!
לידנו הגיע סרטון של שני צעירים שהגיע לחוף הים בחיפה עם 2 גורי כלבים. אחד מהם הרים את אחד הגורים- וזרק אותו לים בעוד שהשני, תפס בעזרת רצועה כלב נוסף – וגרר אותו בכוח לתוך הים.
אתמול העלנו את הסרטון, על מנת למצוא את הגורים ואת המתעללים. מייסדת עמותת תנו לחיות לחיות, אתי אלטמן, קיבלה את מספר הרכב של השניים ומיד פנתה למשטרה:
"עם קבלת הדיווח, ותחת פיקוד ממ"ר כרמל ניצב משנה אלי מגן פתחה משטרת חיפה בחקירה בניסיון לזהות ולאתר את החשודים ובתוך כך נעשו פעולות חקירה רבות ושימוש באמצעים טכנולוגיים.
הלילה, 10.8.23 עם התקדמות החקירה וחיזוק החשד הסביר כנגד החשודים תושבי יפיע כבני 28 ו-30 עצרה המשטרה את אחד מהם בביתו בחשד שביצע המעשים הנצפים בסרטון. הכלבים נתפסו והועברו לידי אמנה זמנית.
החשוד נחקר במשטרת חיפה והבוקר יובא בפני בית משפט השלום בחיפה עם בקשה להארכת מעצרו. פעולות חקירה נוספות מבוצעות לאיתור החשוד השני.
משטרת ישראל רואה בחומרה פגיעה בבעלי חיים ומדגישה כי מעשים מסוג זה הנצפו בסרטון הינם עבירה פלילית ועל כן תפעל בכלל האמצעים למצות את הדין עם העבריינים."
אנחנו רוצים להודות למי שצילם את מספר הרכב ובזכותו נצלו החיים של שני גורים הכלבים! וכמובן למשטרת ישראל שפעלה ביעילות ובמהירות!
קרדיט צילום: משטרת ישראל