"משען לחתול" הוא בית אומנה ומרכז אימוצים לחתולים הניצולים שלנו. המוקד הטלפוני ורכב ההצלה של העמותה מקבלים קריאות רבות של חתולים מהרחוב, מחלצים, מטפלים במרפאה אבל לא תמיד יש לאן להחזיר את החתול.
עד שימצא לאותם החתולים בית חם, הקמנו בית אומנה חלומי כמיזם של שיקום הדדי עם קשישים.
בבית "משען" בגבעתיים, הוקדשו שני חדרים מקסימים עם מרפסת שמש לטובת החתולים האסופיים שלנו, ודיירי בית משען מתנדבים ומסייעים בתהליכים השיקומיים של החתולים.
ב"משען לחתול", אנחנו מעניקים לחתולים תקופת הסתגלות ומחסה. בעזרת הקשישים שמגיעים להתנדב בפרויקט, לומדים חתולים שאינם מורגלים לחברת בני אדם מהו ליטוף, משחק, בטחון תזונתי ומגבשים אמון, כדי שכשיגיעו המאמצים הפוטנציאליים הם יהיו מוכנים ומזומנים לחיים בבית.
דיירי המקום שתורמים לתהליכי השיקום של החתולים, נהנים מתחושת נתינה, סיפוק, משמעות, חיבור, אהבה וגרגורים. מחקרים מצאו ששהייה בחברת חתולים מורידה לחץ דם, מפחיתה ומאיטה תהליכים כמו סוכרת, דלקתיות במפרקים ומעלה הורמונים חיוביים של אהבה, שמחה והיקשרות.
החתוליה בבית משען פתוחה שבעה ימים בשבוע ומהווה מקום של קירוב לבבות בין בני משפחה, כאשר בסופי השבוע פוקדים את המקום הילדים והנכדים יחד עם הסבים והסבתות ויחד יוצרים קשר וחיבור עם החתולים וזה לזה. השהות בחברת החתולים מעודד ומגדיל את מעגלי האימוץ.
גם אתם מוזמנים להגיע לאמץ, לשהות בחברת החתולים, למצוא את החיבור המדוייק לכם עם חתול ספציפי ולתת לו ולכם בית חם לתמיד. לתאום: 3703* שלוחה 9