בכאב אדיר אנחנו נפרדים היום מוינסנט האהוב, שמת אתמול בלילה, כשהעורק הראשי של הלב התפוצץ וקטע את המשך הטיפולים והאהבה שוינסט קיבל במרפאה של ד"ר סמואל.
כמדי שבת, פוסט השבת שלנו מוקדש למישהו שעושה משהו למען בעלי החיים. השבת, אנחנו רוצים להקדיש את פוסט השבת לכם, האנשים שעזרו לנו ותרמו לנו מכל הלב, האנשים שאיפשרו לנו להעניק לוינסנט את הטיפולים אותם קיבל בשבועיים האחרונים, אתם שהפכתם את וינסט מכלב שקוף שכל כך הרבה אנשים התעלמו ממנו במשך כל כך הרבה זמן- לכלב הכי מפורסם בפייסבוק.
https://www.facebook.com/media/set/?s…
וינסט מת מוקף באהבה, וינסנט עזב את העולם הזה כשהוא לא לבד, כשהוא יודע שיש מי שבוכה נורא עכשיו.
אנחנו רוצים להודות לכל מי שסייע בחילוץ של וינסנט: לרון בר צבי, עידן אבידן, רויטל ימין, מעיין דוסטרי, שני נווה ולכל צוות המרפאה של ד"ר סמואל.
במשך כל כך הרבה זמן, יותר מדי אנשים היו אדישים למצבו של וינסנט וזה שיעור כואב שוינסט לימד את כולנו. האדישות הורגת וכשאנחנו מתעלמים ממי שזקוק לעזרה, בין אם זה חתול צמא ברחוב, כלב פצוע,חתול שנדרס או כלב שנמק בכלבייה, כשאנחנו עוצמים עיניים ומקווים שמישהו אחר יציל אותו- הסוף, ברב המקרים, נגמר רע מאוד.
תפתחו את העיניים, לאף יצור חי ונושם לא מגיע לגסוס בייסורים.
הרבה אנשים בפייסבוק ביקשו להעניק לוינסנט בית לכשיחלים. יש לנו עשרות כלבים שעברו זוועות, עם אלבומי תמונות קשים ולכשהחלימו, עברו לכלבייה שלנו ושם הם עדיין מחכים. קייסי, שרה, ג'רי, ברי, סקי, מולי..הם רק חלק מרשימ ארוכה של כלבים שכולכם עקבתם אחרי תהליך השיקום שלהם והם עדיין מחכים..אנחנו מקווים שהלב יוביל אתכם השבת אליהם. שהפינה ששמרתם לוינסט האהוב, תתמלא בכלב אחר שכבר נשכח בכלוב.
וינסט שלנו, אנחנו מצטערים, כואבים ומקווים שבזמן הקצר שהיית איתנו הצלחנו לפחות לרפא חלק מהנשמה, שהיתה כל כל כואבת ובודדה. לנצח תישאר בליבנו, מתגעגעים נורא ומקווים ששקט ושלווה עוטפים אותך היכן שלא תהיה עכשיו.
שתהיה לכולכם שבת שלום