סיכום עשור משפטי

01/01/2020
לאורך העשור ניסינו להגן על הזכות שלהם לחיות, בכבוד, בכל דרך. מבטיחים שגם בעשור הבא, לא נפסיק להלחם למענם בכל דרך- בעזרתכם! ההצלחות המשפטיות שלנו הן הרבה בזכות הלחץ הציבורי לו אתם שותפים: חתימה על עצומות, שליחת מכתבים, הפגנות, שיתופים בפייסבוק ומחאות- ביחד ניתן לכל החיות לחיות!
להמשך קריאה

החרמה של פומריאנים – בית גידול במושב עלמה

22/09/2019
הם הוחזקו במחסן, בלי חלונות, בלי אויר לנשימה. מכירים אנשים שעדיין קונים כלבים? שלחו להם את הסרטון הבא. כי אלו תמונות שלא רואים במודעות לקניית כלבים! שנה ארוכה שהמחלקה המשפטית שלנו יחד עם אשכול ווטרינרי גליל מזרחי ברשותו של ד"ר רועי דוידסון עורכת ביקורות על הנעשה בבית גידול פיראטי לכלבים זעירים במושב עלמה. שנה שלמה נלחמנו למענם ולאחר מספר ביקורות הוחלט על החרמה של 6 הכלבים שבמקום. היום בבוקר פשטה יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות ושוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל על המקום ומצאה שם את 6 כלבים אשר הועברו מיד למתקן מוגן ולבדיקה וטיפול ווטרינרי. חלק מהכלבים חולים במחלה קשה שאף עלולה לעבור לבני אדם (זאונטית) – נעדכן בהמשך לגבי מצבם. כרגע הכלבים במתקן מוגן בטיפול משפטי ואינם ברי אימוץ. אנו קוראים לכל מי שנתקל בבתי גידול לא חוקיים ליצור קשר עם המחלקה המשפטית שלנו במייל [email protected]
להמשך קריאה

כתבת התחקיר בערוץ 10 על המשחטות הכשרות בדרום אמריקה

03/11/2016
תחקיר משותף שלנו, של אנונימוס וארגון PETA ששודר אתמול בחדשות ערוץ 10 מראה שוב את האלימות והאכזריות שבבתי המטבחיים מהם מגיע רוב בשר הבקר בישראל. מן התמונות ניכר כי גם בבשר הנמכר כ"כשר" בעלי החיים עוברים עינויים רבים. עגלים במשחטות בדרום אמריקה המייצאות בשר לישראל תועדו כשהם מרוסנים באלימות, נכבלים ומונפים באוויר מרגל אחת בהכרה מלאה, וממשיכים להיאבק ולפרפר למוות בזמן שפועלי המשחטה כבר מתחילים לעבד את בשרם. רוב בשר הבקר הנצרך בישראל מגיע מדרום אמריקה. שיטת הכבילה וההנפה בהכרה נאסרה כבר בארץ, והרבנות הכריזה בעבר כי תשלול היתרי כשרות ממשחטות שעדיין משתמשות בה. עם זאת, התחקיר מגלה כי הצהרות לחוד ומציאות לחוד - וההתעללות נמשכת באין מפריע! ההתעללות המחרידה והמיותרת לא תיפסק מעצמה! במוצאי שבת הקרובה נצא להפגין נגד מתן ההכשר לאכזריות ובדרישה מהרבנות הראשית וממשרד החקלאות להפסיק להתיר ייבוא ממשחטות שתולות בעלי חיים בהכרה. בואו להפגין איתנו כדי להשמיע את קולם של העגלים במשחטות הרחוקות בדרום אמריקה! לתחקיר המלא בערוץ 10: https://www.facebook.com/animal.org.i... אנא חיתמו על המכתב האוטומטי לשר החקלאות, לרבנים הראשיים ולמנהל השרותים הווטרינרים ודרשו מהם לשים קץ לתלייה בהכרה: https://www.letlive.org.il/?lal_action... מוזמנים להצטרף אלינו להפגנה במוצאי שבת : https://www.facebook.com/events/10591... עזרו לנו לעצור את הזוועות
להמשך קריאה

הסירטון שכל ישראלי חייב לראות

04/07/2016
בשקט בשקט, בעיר שלכם, ממש מתחת לאף שלכם, מתרחשות מדי יום זוועות גיהנום, מבלי שאף אחד יידע או יראה...
להמשך קריאה

התעללות והזנחה בכלבייה העירונית בצפת

03/07/2016
למי שפיספס את הכתבה הקשה הערב בחדשות ערוץ 2 , אנחנו מביאים אותה כאן לפניכם וחשוב שכל אזרח במדינה הזאת יראה מה נעשה בכלבייה, הסגר, מקום שאליו מגיעים כלבים שאבדו, ננטשו, גם הם, בעלי זכויות במדינה הזו.
להמשך קריאה

ישראל במערב הפרוע

03/07/2016
אתמול שודרה בתכנית מבט שני כתבה נרחבת על הציד בישראל. מסתבר שהרחק מעיני הציבור, משגשגת בישראל תעשיה שלמה של ציד אכזרי שאחראי להרג של אלפים רבים של בעלי חיים מדי שנה. הציד נעשה בחסות היתרים דווקא מהגוף שאמור להגן על בעלי החיים – רשות הטבע והגנים. צפו בכתבה והצטרפו אלינו למאבק להפסקת הפגיעה האכזרית הזאת בבעלי החיים. כתבתה של טל מיכאל
להמשך קריאה

חיה חד פעמית

03/07/2016
חיה חד פעמית. כן, יש תופעה כזאת במדינת ישראל והיא במימדים עצומים ונוראיים. הילד רוצה נורא רוצה ארנב ואחרי חודש שנמאס לו "מהצעצוע" מה אז? מחזיקים אותם בתנאים נוראיים ואולי עוד יותר נורא מזה- קונים אותם וזורקים אותם כמו חפצים. הגיע הזמן לחנך את הילדים שלנו אחרת. בעלי חיים פשוט לא קונים!
להמשך קריאה

חלב תנובה- הסיפור האמיתי

03/07/2016
התמונות המלאות מתחקיר תנו לחיות לחיות ששודר ב-21.1.2014 בחדשות ערוץ 2, תחקיר שערכנו בשתי רפתות חלב. הצילומים הסמויים חושפים התעללות אכזרית, ששוב מוכיחה, את העדר פעילות משרד החלקאות באכיפת חוק צער בעלי חיים!
להמשך קריאה

תחקיר ערוץ 2- דאבח

03/07/2016
צפו עכשיו בתחקיר ערוץ 2 על בית המטבחיים דבאח, בית המטבחיים הגדול בישראל. את התמונות הקשות ביותר שצילם התחקירן של Animals Australia חסכו העורכים של ערוץ 2 מהציבור. חיי הסבל של העגלים נגמרים בשחיטה? לא בדבאח, שם עגלים שכבר נשחטו, צווארם חתוך ומדמם, קמים מעמדת השחיטה, מדדים על רגליהם, מנסים לברוח, מנערים את עצמם, מועדים לרצפה – וממשיכים להיות בהכרה מלאה (אנו מקווים שלא לאורך זמן) בעת שהעובדים קושרים את רגליהם ומניפים אותם למסוע שיסיע אותם לעמדות של פירוק הגוף ופשיטת העור: בדרך לאטליזים ולמסעדות הקרובות לביתנו.
להמשך קריאה

תחקיר תנו לחיות לחיות "עוף ירושלים"

03/07/2016
צפו: כך מתחילים החיים של התרנגולים של עוף ירושלים
להמשך קריאה

תחקיר עמותת תנו לחיות לחיות ברפתות

03/07/2016
התחקיר ששודר בחדשות ערוץ 2. תחקיר שערכנו בשתי רפתות חלב. הצילומים הסמויים חושפים התעללות אכזרית, ששוב מוכיחה, את העדר פעילות משרד החלקאות באכיפת חוק צער בעלי חיים!
להמשך קריאה

תחקיר עמותת תנו לחיות לחיות בתכנית "כולבוטק"

03/07/2016
תמונות הזוועה, שצילמה פעילה שלנו במצלמה נסתרת במדגרות של תעשיות הביצים והעוף. לזוועה הזו יש שתי תשובות: אישית ולאומית. ברמה האישית, אסור לשכוח שהמחיר של בשר עוף ושל ביצים הוא בהכרח, בין היתר, הרג של אפרוחים בני יומם. טחינה שלהם בעודם בחיים במכונות הרג, חניקתם בגז או המתתם בחשמל. אנחנו יכולים להפחית את הסבל. אנחנו יכולים לצמצם את צריכת הביצים והבשר שלנו ושל מכרינו. ברמה הלאומית, שוב התגלה שמשרד החקלאות מועל בתפקידו ולא מגן על בעלי-החיים. האם הם לא ראו את האפרוחים הניתזים פצועים ממכונת ההמתה, לגסוס באטיות? האם הם לא ראו את המסוע התלול? זה הזמן לדרוש: העברת הסמכויות ממשרד החקלאות למשרד הגנת הסביבה - עכשיו. כי חייבים לשים סוף להפקרות
להמשך קריאה