10/07/2023

תגיות:
,,

לידיעת הקוראים בר רפאלי, אייל גולן, דניאל גרינברג, נועה קירל, סטטיק, מלי לוי, נסרין קדרי, סטפן, קורל סימנוביץ, מעיין אשכנזי, אילנית לוי, אביבית בר זוהר, נטע ברזני, עדן פינס, טיילור מלכוב, מאיה קיי, קייסי זפטה ועוד רשימה ארוכה מדי של סלבס: סערת הפודל טוי שקנה עומר אדם ליעל שלביה מסרבת לדעוך (וטוב שכך) ❗️

אבל לצערנו, כשקוראים את התגובות, נראה שיש מי שלא מפנים את ההתעללות הבלתי נגמרת, שעוברות האימהות האלה במשך שנים.

המתקן הזה, שאתם רואים בתמונה, הוא מתקן להרבעות. כמו אצל בני אדם, גם אצל כלבים, לפעמים להיכנס להריון זאת לא כזאת פעולה פשוטה שקורת בפעם אחת. אז כדי שלא יתבזבז זמן וכסף, וכדי שהנקבה לא תוכל להימלט מגורלה, קושרים את הכלבה למתקן הזה, מה שלא מאפשר לה לזוז בכלל. משתקים אותה. אונסים אותה. לרב, יותר מכלב אחד. לרב, אלו יהיו הבנים שלה, האחים שלה, למרביע זה לא ממש משנה שהגורים יצאו עם בעיות רפואיות לכל החיים, כל עוד הגור יכול להצטלם לפייסבוק/אינסטגרם זה יראה טוב.

נזכיר שבכל המלטה יש יותר מגור אחד…וכשאתה תקוע בבית עם 8 גורים שמסתובבים ועושים את הצרכים שלהם, אם לא הצלחת למכור את כל הגורים, נחשו לאן הם מגיעים? בין אם קניתם או "קיבלתם" את הגור ממשהו- אתם מאפשרים לאותו אדם להמשיך ולהתעלל באותה אם!

הטרנדים מתחלפים כל כך מהר, מכלבי שיצו, פומרניין, שפיץ, פקינזים, פודל טוי ועכשיו כלבי תחש..וגם כלבים גדולים כמו בורדר קולי, לברדורים, גולדנים, פיטבולים ורועה אוסטרלי. ליופי הזה יש מחיר כואב מאוד.

היופי הזה הכולל בתוכו התעללות בבעלי חיים.

ואם אתם מגדירים את עצמכם כאוהבי כלבים, פשוט אל תקנו כלבים!

אל תקחו גורים מהשכן/חבר/דוד. לכו לכלבייה העירונית בעיר שלכם. לכו לעמותות. יש עשרות אלפים כלבים שמחכים לכם מחוייכים, יפים, טובים, בריאים (!) לא שונים בכלום, מכל שטיפת מח שעשו לכם על גזע כזה או אחר. כמה יפים תהיו וכמה לייקים ואהבה תקבלו כשתבחרו לאמץ!