17/05/2015

תגיות:
,,,,,,

 

כמדי שבת, פוסט השבת שלנו מוקדש למישהו שעושה משהו למען בעלי החיים. השבת, בהערכה גדולה, אנחנו מקדישים את פוסט השבת שלנו לשי וצליל וסרמן.
לפני מספר שבועות סיפרנו לכם על מבצע החילוץ שלנו, בשיתוף עם משרד החלקאות, מבית גידול בו הוחזקו כלבים גזעיים בתת תנאים, רק כדי לעשות כסף על גבם. כדי שהנקבות ימליטו שוב ושוב עוד ועוד גורים שאחר כך אפשר לראות אותם מוצעים למכירה באתרים שונים, בפייסבוק ובחניות. תעשייה ארורה שלא רואה ולו לרגע את בעל החיים שמולה. את הנשמה. רק את הכסף שאפשר להשיג ממנה.
לקסי בת ה-5 היתה אחת מהכלבות שחילצנו לשם. תחשבו על זה שמגיל חצי שנה, מהיום שיכלה להיכנס להריון, זה כל מה שעעשתה.בכלוב מזוהם, ללא טיפולים רפואיים, ללא מזון נורמלי שמיועד לכלבים.
שי וצליל בחרו לאמץ את לקסי. אלה שלפני שיצאה הביתה, כמו כל כלב אצלנו, היא עברה בדיקות רפואיות. במעמד האימוץ, במהלך הבדיקות התגלתה אצל לקסי מחלה אוטואימונית בה הגוף הורס את טסיות הדם. מחלה שהופיעה, ככל הנראה, בעקבות קדחת קרציות כרונית. 
רב המאמצים היו עושים מזמן אחורה פנה..אחרי הכל, מדי יום ננטשים אצלנו כלבים במצב בריאותי הרבה פחות מסובך, "שמשפחתם" פשוט לא מעוניינת יותר "במוצר המקולקל".
אבל שי וצליל לא עזבו. הם רק נורא דאגו. לקסי לא הגיבה לאף תרופה למעט תרופה מאוד יקרה שעלותה היא 3000 ש"ח למנה.לקסי אושפזה בבית דגן במצב קשה.
במשך כל זמן האישפוז שי וצליל הגיעו כל יום לבקר ללטף לאהוב ולהראות לה שהם עומדים לצידה אוהבים אותה ותומכים בה. 
עבור לקסי, זו היתה הפעם הראשונה בחייה שמישהו באמת דאג לחייה…אנחנו בטוחים שהשהייה של שי וצליל לצידה, נתנה למתוקה הזאת כוחות להילחם. היה לה בשביל מה. בפעם הראשונה בחייה היתה לה סיבה לרצות בחיים.
והיא נלחמה ואחרי שבועיים קשים של אישפוז היא יצאה לביתם להתאושש ובימים אלה היא היא חוזרת לעצמה בזכות האהבה שהזוג וסרמן עוטף אותה בה.
צליל ושי, בעולם שפוי היה ברור לכולם שאם הילד שלך, הכלב שלך שהוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה, חולה, אתה עומד לצידו ועושה ככל שביכולתך כדי שיחלים. לצערנו, בעולם שבו אנחנו חיים, זה לא תמיד עובד כך ולכן ההתמסרות הטוטאלית שלכם ללקסי ריגשה אותנו כל כך. אנחנו בטוחים שברגע שהבהרתם לה שאתם שם בשבילה, היא בחרה להילחם ולהישאר בחיים. אז תודה ענקית על הצלת החיים החשובה הזאת! אנחנו מאחלים לכם עוד שנים ארוכות ארוכות, בריאות ומאושרות לצידה של לקסי.