03/05/2015

תגיות:
,,,,,,,,

 

כמדי שבת, פוסט השבת שלנו מוקדש למישהו שעושה משהו למען בעלי החיים. השבת, אנחנו מאושרים להקדיש את פוסט השבת שלנו, לאחת והיחידה- סיון המדהימה.
צפו בסירטון המרגש כאן
את סיון הכרנו במהלך שרותה הצבאי. אפשר לומר, שאחרי שנים של פניות לגורמים שונים בצה"ל לפעול למען בעלי החיים הנטושים בבסיסים, סיון היתה הראשונה שגם ענתה לנו. סיון היא הראשונה ששיתפה עמנו פעולה, לעקר ולסרס חתולים בבסיסים, לחלץ ולטפל בכלבי בר משוטטים בבסיסים ולמצוא להם בתים מאמצים. בחורף האחרון היא אירגנה לנו משלוח ענק של 1000 שמיכות צה"ליות שעזרו לכלבים ולחתולים שלנו לעבור את החורף הקשה בבית המחסה.
בשבוע שבו עמדה להשתחרר משירותה הצבאי, היא מיד הגיעה אלינו לכלבייה לאמץ כלב לחייה החדשים והתאהבה בפרא..את פרא הוצאנו לפני למעלה משנה מהסגר בו היה ברשימת המתה. פרינאי יפהפיה, גדול ומדהים שפשוט אי אפשר היה להתקרב אליו. במשך שבועות ארוכים אי אפשר היה להיכנס לכלוב שלו. אי אפשר היה להוציא אותו מהכלוב כדי לטייל איתו. אי אפשר היה לגעת בו. הוא היה כל כך מבוהל ולא צפוי. אבל הצוות שלנו לא מפחד ממקרים קשים…ואחרי שפרא התמקם והבין שהוא כרגע איתנו..הם התחילו לעבוד איתו. לימדו אותו לא לפחד ממגע, לא לפחד מקירבה, מבני אדם, מכלבים אחרים. לימדו אותו לטייל מחוץ לכלוב עם רצועה, לבטוח במי שמטפל בו ועם הזמן גם לבטוח באנשים שאינו מכיר. תהליך ארוך של קרוב לשנה.
כשסיון הגיעה לכלבייה, היא התאהבה בפרא. החששנות שלו, הביישנות שלו נגעו בלב הענק שלה. היא הצטרפה לתהליך העבודה של פרא והמאלפות ותוך זמן קצר מהצפוי, הוא נפתח אליה. הוא בטח בה. הוא התאהב בסיון כמו כולנו..
רגע לפני יום העצמאות, הם נסעו ביחד הביתה. אנחנו מקבלים מהם סרטונים כל כך מרגשים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו כלב שאי אפשר היה לגעת בו. הוא יושב בבית קפה, מוקף באנשים ומחייך. הוא הולך לגינות כלבים משחק ומשתולל כמו גור קטן, כמו ילד שבסך הכל היה צריך תשומת לב ואהבה וזכה בה בענק!
סיון המדהימה, אנחנו שולחים לך מכאן תודה ענקית, על הנתינה האין סופית שלך למען בעלי החיים. תודה על עשרות בעלי החיים שעזרת לנו להציל ועל הבית שפתחת לפרא כדי להעניק לו חיים כמו שמגיעים לנסיך מדהים כמוהו.
שתהיה לכולכם שבת שלום.