28/09/2014

תגיות:
,,,,,,,

 עמותה בלי מתנדבים לא יכולה לתפקד. אנחנו מספר מצומצם של אנשים שעובדים בעמותה ובלי המתנדבים שלנו- אנחנו פשוט קורסים תחת עומס נורא. המתנדבים שלנו מגיעים בזמנם החופשי ועוזרים לנו להרים, לשפר ולהעצים את הפעילות שלנו למען בעלי החיים. הצלמים שלנו שמגיעים ומצלמים את התמונות המדהימות של הכלבים והחתולים שלנו כדי להגדיל את הסיכויי שלהם למצוא בית חם, המתנדבים הנהדרים שלנו בדוכני ההתרמה, שעוזרים לגייס תרומות כדי שנוכל להמשיך ולפעול למען החיות, הגרפיקאים המוכשרים שלנו, שמכינים את המודעות שתופסות לכם את העין ובזכותן אתם מגיעים לימי אימוץ, הפגנות, קוראים את העלונים שלנו ועוזרים להפיץ ולמצוא לכלבתולים בית. המתנדבים שמגיעים לעזור לנו בימי אימוץ, לטייל עם הכלבים ולהעביר להם את הזמן בנעימים וכמובן, צוות המתנדבים המדהימים של הכלבייה שלנו בכניסה לכפר רות, שלא מפספסים אף הזדמנות כדי להגיע ולהעניק כמה שיותר אהבה, כמה שיותר טיולים ופינוקים מחוץ לכלוב, הם מחכים ביחד איתנו, כל שבוע, לראות מי יזכה כבר לבית אהוב.
אז רצינו להגיד לכם תודה ענקית! אנחנו לא מספיקים לפגוש את כולכם במהלך השנה, כדי לעצור ולהגיד תודה, אבל שתדעו שכל אחד מכם נמצא בלב שלנו ואנחנו מודים ומעריכים את כל העבודה הקשה שאתם נותנים למען בעלי החיים באהבה כל כך גדולה.
תודה ענקית לגרפיקאים המוכשרים שלנו: אנג'לה לב, דנית בן ארציף אסף ישוב, יוסף ברגר, סופיה גנדלמן, יאנה, הגר אריה, שלומי שביט, שירי ורד, תם רהב, שרון כהן, אירה ורוני בן שלום.
תודה ענקית לצלמים המוכשרים שלנו: נוהר ברסלר, שחר גולן, רותם שאול, רעות אריאלי.
תודה לעוזרים המדהימים שלנו בדוכני ההתרמה: דניאל רבינוביץ, יעל ודליה חמודי, דניאלה, נטהלי, אדם, דניאל, מישל, ענת, דיאנה, ויקי ונעמה שמכינות מגנטים וחרוזים מקסימים למכירה ויולי שמכינה צמידים מהממים.
תודה לנדיה, דניאל, מייקי ושחר שעוזרים לנו בימי אימוץ
תודה מכל הלב, למתנדבים שלנו בבית המחסה בכניסה לכפר רות: לשלומי, לי מנדל, מייקי, זיו, רעיה, רן בן שמואל, קרן מועלם, אביעד, שושי ואפי, שחר, ירדן, שלו, ארז, אלי, מיקה, שיר, ניר, אריאל, כפיר, עירית רימן, גילי דטנר, עומר, עידו ושאול. אתם האור שלנו, אתם הלב הפועם של הכלבייה, אתם המצילים האמיתיים של הכלבים שלנו שזוכים לרגעים של אושר בתוך שנים של המתנה.
שתהיה לכולכם שבת שלום