15/01/2006

הכלבה מסוג סאלוקי מעורבת, התגוררה באזור התעשייה בקריית גת, סמוך למפעל בטון, ובמשך שנה, השומר של המקום האכיל אותה בקביעות. יום אחד סיפר השומר ליוסי, כי לפני יומיים הכלבה נדרסה.
יוסי צלצל למוקד ההצלה של "תנו לחיות לחיות", והביא את הכלבה לוטרינר, ד"ר שיינר, ומשם הועברה לד"ר שילנסקי להמשך הטיפול.


הסאלוקית הגיע לד"ר שילנסקי, עם שבר באגן, דלקת רחם וחור במשפעה, אצל שילנסקי היא עברה עיקור וחוסנה, היא היתה במנוחה והחלימה.
היא כלבה עדינה וביישנית, אצילית, מחונכת וטובה, מנומסת ומסתדרת עם כולם. כלבה נהדרת. גדולה כבת שנה.ניקי הכלבה החומה, נזרקה ממכונית נוסעת, היא רצה אחרי בעליה ונדרסה, כך סיפר מתנדב הכלביה שראה והביא את הכלבה לבית המחסה של "תנו לחיות לחיות". הכלבה הועברה לד"ר שילנסקי עם ברך מרוסקת, עברה ניתוח עם ברגים וכעת היא בסדר אולם מעט צולעת. היא כלבה נהדרת ומתאימה למשפחה עם ילדים – כי ילדים עושים אותה מבסוטית. היא מקסימה קצת נבחנית. כלבה בגודל בינוני, כבת שמונה חודשים, מעוקרת.


ענבל, מתנדבת העמותה, לקחה את שתי הכלבות אליה הביתה, לשיקום עד למציאת משפחות מאמצות. ענבל נותנת להן את הטיפול הכי מסור שיכלו בכלל העלות על דעתן. הן מלכות הבית, נחות על הספות, ומקבלות אהבה עד אין קץ. ועכשיו שתי הכלבות מחפשות בתים חמים ואוהבים, כך ענבל תוכל להציל עוד כלבים וחוזר חלילה.


פרטים בטל': 2736392 – 052.