המהפך של דוריטוס

07/11/2022
כשהתרומות שלכם מצילות חיים! דוריטוס הגורונת המתוקה ניסתה לשרוד ברחובות, עם רגל מרוסקת ועין פצועה, לא היה לה סיכוי להצליח לחיות. היא הגיעה אלינו למרפאה, את הרגל והעין לא ניתן היה, לצערנו, להציל. היא קיבלה טיפול תומך, התחזקה ועלתה במשקל והיום המהממת הזאת מסתובבת על 3 רגליים, קורצת ומחלקת אהבה עד השמיים. דוריטוס בת 4 חודשים, היא מחכה במרפאה ברמת גן, לתאום: 3703* שלוחה 4 **מדי יום מגיעים אלינו חתולים של "אף אחד" ואנחנו אוספים אותם אלינו, מטפלים בהם ומחפשים להם בתים מאמצים. רק בעזרת התרומות שלכם נוכל להמשיך ולהיות שם עבורם תמיד. לתרומות באתר https://www.letlive.org.il/?page_id=32 או בביט 050-7481054  תודה!
להמשך קריאה

השינוי של בר לב

27/10/2022
כשהתרומות שלכם מצילות חיים! בר לב המהמם נמצא עם חתך גדול וכואב בגבו. אתם תרמתם עבורו, הוא טופל במשך שבועות ארוכים במרפאה שלנו והיום המהמם הזה רק מחכה לצאת לבית מלא בפינוקים ואהבה. בר לב בן שנה, ממרח של אהבה עם זנב לתפארת, מחכה לכם במרפאה ברמת גן, לתאום: 3703* שלוחה 4
להמשך קריאה

המהפך של לחי

03/02/2022
את המהפך של לחי אתם חייבים לראות! חיילים יקרים מצאו את לחי במצב נוראי. המתוקונת הזאת עברה אלינו למרפאה, בזכות התרומות שלכם טופלה והחלימה אבל בית עדיין לא נמצא! אחת המקסימות שיש, עם צלקת של חיוך, שתגרום, גם לכם, בלי סוף לחייך. לחי בת שנה, היא מחכה בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות, לתאום: 3703* שלוחה 3 מדי יום מגיעים אלינו עשורת חתולים של 'אף אחד'. הם מיד הופכים להיות החתולים שלנו, אנחנו מטפלים בהם בזכות התרומות שלכם ודואגים להם עד שימצאו בית. כדי שנוכל תמיד להיות שם עבורם, הכנסו ללינק https://www.letlive.org.il/?page_id=32 או בביט 054-3636149 תודה!
להמשך קריאה

טרמפ הביתה

01/02/2022
הנסיך הקטן הזה חולץ ממנוע של רכב במצב נוראי בזכות התרומות שלכם, פיטנגו טופל והחלים והפך ליפיוף בינלאומי. חודשים רבים עברו מאז, ופיטנגו ממש רוצה החורף להגיע לבית חם. פיטנגו בן 10 חודשים, הוא מחכה בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות, לתאום: 3703* שלוחה 3 מדי יום מגיעים אלינו עשרות חתולים פצועים. אנחנו מטפלים בהם בזכות התרומות שלכם וכדי שנוכל להמשיך ולתת לחיות לחיות, זקוקים לכם תמיד. לתרומות באתר https://www.letlive.org.il/?page_id=32 או בביט 054-3636149 תודה
להמשך קריאה

שמים סוף למלכודות המוות

16/01/2022
השבוע הגישו חברות הכנסת גילה גמליאל וגבי לסקי הצעת חוק חשובה שקידמנו ונועדה לאסור במפורש את השימוש במלכודות דבק והייצור שלהן. מלכודות דבק הן למעשה מלכודות למוות בייסורים של עכברים, חולדות, לטאות ובעלי חיים קטנים אחרים (ולפעמים אפילו גורי חתולים). זאת למרות שקיימות חלופות הומניות – מלכודות כלוב ושחרור בטבע, או אמצעי הרחקה בלתי מזיקים אחרים. הגיע הזמן שהשימוש במלכודות דבק ייאסר באופן מפורש בחוק, ושהן ייעלמו מהנוף של ישראל! כמו שמצוין בדברי ההסבר להצעת החוק: “מאחר שקיימות חלופות יעילות וזולות למלכודות דבק, הרי שהשימוש במלכודות דבק עולה כבר היום כדי עבירה של התעללות בבעלי חיים. עם זאת, כדי שהחוק יהיה יעיל בהכוונת התנהגות, ראוי שהאיסור יופיע בו במפורש ויכלול איסור על שימוש, ייצור, ייבוא, שיווק ומכירה של מלכודות דבק.” האיסור על מלכודות דבק נמצא על שולחן משרדי הממשלה והכנסת כבר יותר מעשרים שנה. הגיע הזמן לסיים את הזוועה הזאת!
להמשך קריאה

רוצים שינוי

14/06/2021
חמש פעמים כבר הגשנו עתירות לבג"ץ כדי לקבל את התקציב לעיקור וסירוס חתולי הקהילה. בפועל, אין שום תכנית מסוגרת ואף אחד גם לא באמת יודע כמה חתולים יש וכמה מהם זקוקים לעזרה. רב הרשויות מקבלות את הכסף אבל אף אחד לא עוקב אחריהן. הגיע הזמן לשנות את דרך הפעולה- למען אלו שחיים ביחד איתנו בקהילה!
להמשך קריאה

מתיחת פנים

25/05/2021
המרפאה שלנו עברה מתיחת פנים והכל בזכות שני אנשים מדהימים Ilanit Shai Ferber Ran Vinner היקרים! שיפצנו, צבענו, יש לנו כלובי אישפוז חדשים, מכונת דם חדשה ועכשיו בעלי החיים המאושפזים ירגישו הרבה יותר נעים!
להמשך קריאה

מסכמים מבצע

23/05/2021
במהלך מבצע "שומר חומות" אחת הערים שספגה רקטות בלי סוף, היתה העיר אשקלון. את המרפאה שלנו באשקלון נאלצנו לסגור ובעלי החיים המפוחדים עברו לכלבייה בכפר רות. אבל לא שכחנו את בעלי החיים שנותרו ברחובות וחזרנו לשם, כדי לדאוג להם, לחזק ולעזור לאותם אנשים מדהימים שדאגו להם בין האזעקות. אנחנו רוצים להודות Royal Canin שתרמו למאכילים היקרים פאוצ'ים עם אוכל רטוב לפנק את הזנבות בימים קשים. זו היתה תקופה קשה לכולנו והלוואי והיא נגמרה. אבל כדי שנוכל תמיד להיות שם עבורם, בשקט או בימי מלחמה, אנחנו צריכם אתכם, אוהבי בעלי החיים, איתנו תמיד! בית המחסה מלא כעת עד אפס מקום, בכלבים וחתולים, חלקם מהדרום ואנחנו מחכים לאימוצים שלכם. לתאום 3703* שלוחה 3 במרפאות חיצוניות אושפזו עשרות כלבים וחתולים שנפצעו בזמן המבצע. התרומות שלכם יעזרו לנו להמשיך ולדאוג לכולם. לתרומה בביט 0549967478 או באתר https://www.letlive.org.il/?page_id=32 תודה!
להמשך קריאה

יום אימוץ כלבתולים וקעקועים

09/05/2021
Guy Amario האיש והאגדה, המקעקע והצוות הכי מוכשר במדינה, מגיעים לסבב שני של @יום אימוץ כלבתולים וקעקועים תצפו בסרטון ותראו כמה מרגש היה בפעם שעברה. איך יהיה הפעם? תלוי רק בכם! אתם בוחרים קעקוע, מתאמים תור בווטסאפ, גיא והצוות מקעקעים- והתרומה הולכת לבעלי החיים! בנוסף מאות כלבים וחתולים שמחכים להתקעקע אצלכם בלב ולהגיע לבית אוהב. יהיו גם דוכני אוכל והפתעות, כל זה יקרה בשבת ה-15.5 בין 12:00-16:00 אצלנו בכלבייה. *אימוץ/קעקוע יעשה בתאום מראש בלבד , בווטסאפ 0545963751 תגיעו, תפיצו, תפציצו שנפתח את הקיץ הזה עם כמה שפחות כלובים עמוסים וכמה שיותר בעלי חיים מאושרים.
להמשך קריאה

עצמאות בטיקטוק

18/04/2021
לכבוד יום העצמאות הגענו גם לטיקטוק עם אלו שנותנים את הלב, הנשמה והמשכורת...למען חתולי הקהילה ולתפארת מדינת ישראל 🇮🇱 הצטרפו אלינו גם בטיק טוק lettheanimalsliveisrael בטיקטוק
להמשך קריאה

בא לכם לצחוק?

31/01/2021
תכניסו קומדיה לסלון ובמקום לצפות בבינג' סדרות בנטפליקס- תכניסו הביתה חתולים שלא יורידו לכם את החיוך מהפנים! בכפר רות, אשקלון ורמת גן, החתוליםשלנו,דווקא בתקופה כזאת קשה, יגרמו לכם לצחוק בלי הפסקה. לתאום מפגש לאימוץ (גם בסגר עם אישור נסיעה) 3703*
להמשך קריאה

מבצע מרגש

04/01/2021
זה היה מבצע מרגש! שיתוף פעולה בין מנהל בעלי החיים של צה"ל - צבא ההגנה לישראל לבין עמותת תנו לחיות לחיות, בו הצלחנו ביחד להציל עשרות חתולים, רגע לפני שפינו בסיס צבאי בו הם חיו כל חייהם. מאכילות מלאכיות, יקלטו את החתולים בפינות ההאכלה שלהן בתום הטיפולים ויעניקו להם חיים חדשים. לאורך כל השנה אנחנו, מחלצים, מעקרים ומסרסים אלפי חתולים בזכות התרומות שלכם. אנחנו נחושים לעזור לרבים ככל האפשר ולכך מיועד הקמפיין שלנו. כנסו לקישור http://bit.ly/37CXUAb או ישירות לביט למספר 0545626577 תודה!
להמשך קריאה