רוצים שינוי

14/06/2021
חמש פעמים כבר הגשנו עתירות לבג"ץ כדי לקבל את התקציב לעיקור וסירוס חתולי הקהילה. בפועל, אין שום תכנית מסוגרת ואף אחד גם לא באמת יודע כמה חתולים יש וכמה מהם זקוקים לעזרה. רב הרשויות מקבלות את הכסף אבל אף אחד לא עוקב אחריהן. הגיע הזמן לשנות את דרך הפעולה- למען אלו שחיים ביחד איתנו בקהילה!
להמשך קריאה

מתיחת פנים

25/05/2021
המרפאה שלנו עברה מתיחת פנים והכל בזכות שני אנשים מדהימים Ilanit Shai Ferber Ran Vinner היקרים! שיפצנו, צבענו, יש לנו כלובי אישפוז חדשים, מכונת דם חדשה ועכשיו בעלי החיים המאושפזים ירגישו הרבה יותר נעים!
להמשך קריאה

מסכמים מבצע

23/05/2021
במהלך מבצע "שומר חומות" אחת הערים שספגה רקטות בלי סוף, היתה העיר אשקלון. את המרפאה שלנו באשקלון נאלצנו לסגור ובעלי החיים המפוחדים עברו לכלבייה בכפר רות. אבל לא שכחנו את בעלי החיים שנותרו ברחובות וחזרנו לשם, כדי לדאוג להם, לחזק ולעזור לאותם אנשים מדהימים שדאגו להם בין האזעקות. אנחנו רוצים להודות Royal Canin שתרמו למאכילים היקרים פאוצ'ים עם אוכל רטוב לפנק את הזנבות בימים קשים. זו היתה תקופה קשה לכולנו והלוואי והיא נגמרה. אבל כדי שנוכל תמיד להיות שם עבורם, בשקט או בימי מלחמה, אנחנו צריכם אתכם, אוהבי בעלי החיים, איתנו תמיד! בית המחסה מלא כעת עד אפס מקום, בכלבים וחתולים, חלקם מהדרום ואנחנו מחכים לאימוצים שלכם. לתאום 3703* שלוחה 3 במרפאות חיצוניות אושפזו עשרות כלבים וחתולים שנפצעו בזמן המבצע. התרומות שלכם יעזרו לנו להמשיך ולדאוג לכולם. לתרומה בביט 0549967478 או באתר https://www.letlive.org.il/?page_id=32 תודה!
להמשך קריאה

יום אימוץ כלבתולים וקעקועים

09/05/2021
Guy Amario האיש והאגדה, המקעקע והצוות הכי מוכשר במדינה, מגיעים לסבב שני של @יום אימוץ כלבתולים וקעקועים תצפו בסרטון ותראו כמה מרגש היה בפעם שעברה. איך יהיה הפעם? תלוי רק בכם! אתם בוחרים קעקוע, מתאמים תור בווטסאפ, גיא והצוות מקעקעים- והתרומה הולכת לבעלי החיים! בנוסף מאות כלבים וחתולים שמחכים להתקעקע אצלכם בלב ולהגיע לבית אוהב. יהיו גם דוכני אוכל והפתעות, כל זה יקרה בשבת ה-15.5 בין 12:00-16:00 אצלנו בכלבייה. *אימוץ/קעקוע יעשה בתאום מראש בלבד , בווטסאפ 0545963751 תגיעו, תפיצו, תפציצו שנפתח את הקיץ הזה עם כמה שפחות כלובים עמוסים וכמה שיותר בעלי חיים מאושרים.
להמשך קריאה

עצמאות בטיקטוק

18/04/2021
לכבוד יום העצמאות הגענו גם לטיקטוק עם אלו שנותנים את הלב, הנשמה והמשכורת...למען חתולי הקהילה ולתפארת מדינת ישראל 🇮🇱 הצטרפו אלינו גם בטיק טוק lettheanimalsliveisrael בטיקטוק
להמשך קריאה

בא לכם לצחוק?

31/01/2021
תכניסו קומדיה לסלון ובמקום לצפות בבינג' סדרות בנטפליקס- תכניסו הביתה חתולים שלא יורידו לכם את החיוך מהפנים! בכפר רות, אשקלון ורמת גן, החתוליםשלנו,דווקא בתקופה כזאת קשה, יגרמו לכם לצחוק בלי הפסקה. לתאום מפגש לאימוץ (גם בסגר עם אישור נסיעה) 3703*
להמשך קריאה

מבצע מרגש

04/01/2021
זה היה מבצע מרגש! שיתוף פעולה בין מנהל בעלי החיים של צה"ל - צבא ההגנה לישראל לבין עמותת תנו לחיות לחיות, בו הצלחנו ביחד להציל עשרות חתולים, רגע לפני שפינו בסיס צבאי בו הם חיו כל חייהם. מאכילות מלאכיות, יקלטו את החתולים בפינות ההאכלה שלהן בתום הטיפולים ויעניקו להם חיים חדשים. לאורך כל השנה אנחנו, מחלצים, מעקרים ומסרסים אלפי חתולים בזכות התרומות שלכם. אנחנו נחושים לעזור לרבים ככל האפשר ולכך מיועד הקמפיין שלנו. כנסו לקישור http://bit.ly/37CXUAb או ישירות לביט למספר 0545626577 תודה!
להמשך קריאה

הופקרו למותם

08/11/2020
עכשיו אנחנו צריכים את עזרתכם ,בסיס צבאי שננטש באזור הבקעה ובעלי החיים בבסיס הופקרו למותם.אף אחד לא חשב בצה"ל שכשעוזבים בסיס צבאי יש לנסות למצוא פתרון לבעלי החיים שחיים שם. אנחנו צריכים את עזרתכם,לכדנו אותם,עיקרנו\סירסנו,חיסנו,טיפלנו ועכשיו אנחנו צריכים למצוא להם תחנות האכלה שבהן יבוצע איקלום מבוקר. כל מי שיכול לאקלם אצלו חתול או שניים או יותר מוזמן לכתוב לנו ווטסאפ 0549967478 ונחזור אליו.
להמשך קריאה

בית ספר לאהבה

11/08/2020
לכבוד #יוםהחתולהבינלאומי פרלמנט הילדים שלנו התכנס כדי להעביר לכם שיעור חשוב באהבה!
להמשך קריאה

יום החתול הבינלאומי

11/08/2020
יש הרבה מה ללמוד מחתולים. יש כל כך הרבה סטיגמות ומידע מוטעה על בעלי החיים המופלאים האלה שמי שבחיים האלה לא אימץ לפחות חתול אחד- פשוט פיספס! מחר יציינו ברחבי העולם את #יוםהחתולהבינלאומי ואי אפשר לציין את היום החשוב הזה מבלי לתת כבוד עצום לדליה! דליה, אחת הנשים היותר מדהימות שיצא לנו להכיר בשנים האחרונות, אימצה אצלנו, רק בשבוע שעבר את 4 החתולות שנותרו ללא בית, בגיל 10. דליה מאמצת את החתולים שאף אחד לא רוצה. את החתולים שהרוב הגדול בוחר לא לראות, בגלל שהם "מבוגרים מדי", "חולים מדי" או כל סיבה אחרת שלא קשורה בשום דבר לאופי המדהים שלהם. תקשיבו מה שיש לאישה הנדירה הזאת להגיד ותעניקו לכם את המתנה הכי גדולה שיש- ותבואו לאמץ חתול
להמשך קריאה

מגרגרים בקנדה

22/09/2019
צפו בבעלי החיים שמדינת ישראל רצתה להרוג מקבלים חיים חדשים Dog Tales Rescue and Sanctuary בקנדה
להמשך קריאה

משרד החקלאות- תתעוררו!

11/09/2019
אנחנו קוראים משרד החקלאות ופיתוח הכפר להוציא באופן מידי את תקציב עיקור וסירוס של חתולי הקהילה. כבר שנתיים שאין תקציב לעיקור סירוס וזאת פשוט התעללות וגרימת סבל נורא לחתולי הקהילה!
להמשך קריאה